Швидко, безпечно і чисто у напрямку мети

Словацька друкарська група Grafobal, яка виробляє упаковку для іграшок LEGO, погодила використання фарби Eco-Perfect-Dry від hubergroup.

Завдяки правилу «швидко, безпечно і чисто», наші колеги з Управління ключовими клієнтами змогли налагодити співпрацю з клієнтом Grafobal з використанням серії фарби Eco-Perfect-Dry як оптимальне рішення для їх продукції. Grafobal - словацька друкарська група, яка виробляє упаковку для іграшок LEGO. Таким чином, компанія LEGO стала ще одним сильним партнером hubergroup.
Дамір Хаусич, менеджер по роботі з ключовими клієнтами “Folding Carton”, разом із нашими колегами запустив серію фарб Eco-Perfect-Dry для упаковки іграшок LEGO в конструктивній та спільній співпраці. Щоб отримати схвалення для цієї програми, фарба мала пройти складний процес тестування, який виявився позитивним. Невдовзі ми також отримаємо схвалення в галузі гральних карт та супроводжуваної продукції.

Серія фарби Eco-Perfect-Dry без мінеральних масел пропонує цілий ряд таких переваг, як:

  • Швидке, окислювальне висихання. Що означає дуже швидку подальшу обробку під можливим високим механічним навантаженням.
  • Відмінна стійкість до витирання.
  • Широке поле застосування.

Завдяки цим властивостям серія фарби ідеально підходить до складного завдання та переліку вимог до друку упаковки іграшок.
Для того, щоб продовжувати шлях до більш стійкого виробничого ланцюга, ми також будемо в майбутньому все більше покладатися на наш широкий асортимент продукції, сертифікований Cradle-to-Cradle (C2C).

Першоджерело hubergroup.com